Problematika sociálne a školskej integrácie detských a vojnových odídencov z Ukrajiny na Slovensko: online diskusia

12. septembra 2023 / Komentáre vypnuté na Problematika sociálne a školskej integrácie detských a vojnových odídencov z Ukrajiny na Slovensko: online diskusia

Infoservis SK SPaASP

Pozývame vás na online diskusiu „Problematika sociálnej a školskej integrácie detských a dospelých vojnových odídencov z Ukrajiny na Slovensku“ dňa 22. septembra 2023 o 14:00.

Organizátor: Komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce na Slovensku

Otázky môžete zasielať aj vopred na email: michalolah.socialworker@gmail.com

Hostia:
Jana Žitňanská – poslankyňa Národnej rady SR, členka výboru pre ľudské práva a národnostné menšiny, neskôr výboru pre vzdelanie, mládež a šport, od roku 2020 výboru pre sociálne veci.

Nataliya Veselova – bývalá poslankňa ukrajinského parlamentu, odborníčka na sociálnu politiku, ktorá žije od vypuknutia celoúzemnej vojny vo svojej vlasti so svojou maloletou dcérou na Slovensku.

Olesyia Tsybulko – bývalá poradkyňa ukrajinských ministerstiev pre sociálnu politiku a vnútorných vysídlencov žijúca s maloletým synom od vypuknutia celoúzemnej vojny vo svojej vlasti na Slovensku.

Viktor Križo – predseda Inklucentra, psychológ, špeciálny pedagóg a učiteľ.

Moderátor: Michal Oláh – podpredseda Komory sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce a redaktor časopisu .týždeň.

Podujatie môžete sledovať online na FB, resp. sa k nám môžete pripojiť cez zoom (https://bit.ly/3r4DT28)