Časopis LISTY SOCIÁLNÍ PRÁCE

31. januára 2017 / Komentáre vypnuté na Časopis LISTY SOCIÁLNÍ PRÁCE

Články Zo sveta sociálnej práce

listy_SP

Koncom roku 2013 začala Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb ČR (APSS ČR) s Ministerstvom práce a sociálnych vecí ČR ako hlavným partnerom a v spolupráci s Kanceláriou ombudsmana a Spoločnosťou sociálnych pracovníkov ČR vydávať informačný a odborný časopis s názvom Listy sociálnej práce, určený predovšetkým sociálnym pracovníkom.

Časopis je teraz dostupný už aj na Slovensku. Záujemcovia zo Slovenska si ho môžu objednať na http://www.press.sk/casopisy/listy-socialni-prace/. Ročné predplatné (4 čísla časopisu) stojí 8 €. Bližšie informácie o časopise nájdete TU a na www.listysp.cz, kde si môžete prezrieť aj ukážky jednotlivých čísel.

APSS ČR vydáva tiež mesačník Sociálne služby, ktorý je na slovenskom distribuovaný už niekoľko rokov. Mesačník sa dostáva do rúk približne 20 000 čitateľov z radov zriaďovateľov, poskytovateľov a užívateľov sociálnych služieb, predstaviteľov verejnej správy, odborníkov, študentov aj pedagógov v Českej republike a na Slovensku. Časopis sa orientuje na všetky typy a druhy sociálnych služieb. Bližšie informácie a ukážky nájdete TU a na www.socialnisluzby.eu a v prílohe. Časopis si môžete objednať na http://www.press.sk/odborne-casopisy/socialni-sluzby/.