Výzva pre členov Slovenskej komory sociálnych pracovníkov a ASP

14. októbra 2016 / Komentáre vypnuté na Výzva pre členov Slovenskej komory sociálnych pracovníkov a ASP

Články Zo sveta sociálnej práce

Po štyroch úspešných ročníkoch Fellowship Exchange Programu v strednej a východnej Európe u Vám s radosťou oznamujeme, že otvárame výberové konanie na rok 2017. 

V rokoch 2012 až 2016 vyslalo Centrum komunitného organizovania na odbornú stáž do komunitných organizácií v Spojených štátoch množstvo kvalitných ľudí, ktorí sa venujú problematike posilňovania práv menšín na Slovensku. Do dnešného dňa spolupracujeme s 31 úspešnými absolventmi a absolventkami, ktorí/é naďalej pomáhajú vytvárať cestu pre aktívnu participáciu spoločenstiev na tvorbe pozitívnych zmien na Slovensku. Staňte sa aj Vy súčasťou našej profesionálnej siete komunitných organizátorov/iek.

Ak pracujete v komunitách a ovládate angličtinu na komunikačnej úrovni, môžte sa aj Vy stať úspešným absolventom alebo absolventkou šesť-týždňového vzdelávacieho programu, zameraného na komunitné organizovanie.

Zaregistrujte sa do 18. októbra na TOMTO LINKU a pozveme Vás na jeden z našich úvodných seminárov po celom Slovensku, kde sa dozviete viac o podmienkach výzvy. 

Podrobnejšie informácie o programe nájdete na oficiálnej stránke programu GLC-Teach Democracy.

Ak poznáte človeka alebo organizáciu, ktorých by mohla táto výzva zaujímať, neváhajte a prepošlite im ju.