Si študent sociálnej práce? Využi jedinečnú príležitosť. POĎ DO TOHO!

14. septembra 2017 / Komentáre vypnuté na Si študent sociálnej práce? Využi jedinečnú príležitosť. POĎ DO TOHO!

Články Z činnosti komory

A je to tu. Po letných prázdninách sa pomaly ale isto opäť rozbieha škola. Ranné vstávanie, „cviká“, prednášky, skriptá, zápočty, skúšky, … . Samá teória.

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pre moju pracovnú činnosť mi dala najviac prax. Teória je fajn a aj veľmi podstatná, no prax sa nedá ničím nahradiť.
Práve preto sme prišli so skvelou myšlienkou! Spojiť príjemné s užitočným a teóriu prepojiť s praxou. Dať na jeden víkend dokopy partiu budúcich sociálnych pracovníkov a sociálnych pracovníčiek a spoločnými silami hľadať odpovede na dôležité otázky.
Ak si naozaj človek na svojom mieste a myslíš to so sociálnou prácou po ukončení štúdia vážne, tak neváhaj ani chvíľu. Táto aktivita s názvom STUDENT CAMP je ako stvorená pre Teba.

Jedným z cieľov Student Campu je, aby sa študenti sociálnej práce zo všetkých škôl na Slovensku spoznali už teraz počas štúdia. Vytvorí sa tak väčší predpoklad k úspešnej spolupráci naprieč Slovenskom. Zároveň budú mať možnosť zamýšľať sa a pracovať na riešení výziev, ktorým čelí sociálna práca a pred ktorými stojí, resp. v nasledujúcich rokov istotne stáť bude.

Ak Ti nie je „ukradnutá“ budúcnosť sociálnej práce a sociálnych pracovníkov, máš skvelú možnosť urobiť niečo. Niečo, kde budeš môcť prispieť svojimi názormi, pohľadmi na veci, návrhmi, pripomienkami, svojou jedinečnosťou. A popritom sa učiť od skúsených a praxou „ostrieľaných“ odborníkov.

Možno sa Ti to môže zdať ako malý krok, no garantujem Ti, že aj veľké veci a veľké diela si vyžadovali urobiť prvý krok. Možno malý, možno nenápadný, ale prvý. Máš skvelú možnosť, využi ju! Poď do toho! 😉

A veľkým bonusom je, že Ťa to nebude stáť ani cent. Účastnícky poplatok nie je žiaden. Ubytovanie aj stravovanie zabezpečíme my ako organizátori. Jediným Tvojím „nákladom“ tak bude doprava (a keď sú ešte aj vlaky pre študentov zadarmo… 🙂 ).

PRIHLASOVANIE NA STUDENT CAMP BOLO UKONČENÉ

Viac info nájdeš na tomto odkaze.

Neváhaj, pretože už vo štvrtok 21. septembra končí prihlasovanie.


Urob malý krok pre človeka, ale veľký pre sociálnu prácu!