Ukážme sa – výzva k spolupráci v rámci Svetového dňa sociálnej práce

9. februára 2016 / Komentáre vypnuté na Ukážme sa – výzva k spolupráci v rámci Svetového dňa sociálnej práce

Archív Články

Vedeli ste, že aj sociálna práca má svoj svetový deň? Toho roku ním bude utorok 15. marec a nosnou témou, vyhlásenou Medzinárodnou federáciou sociálnych pracovníkov, je podpora dôstojnosti a hodnoty ľudí. Pri tejto príležitosti si dovoľujeme ponúknuť všetkým členkám a členom komory, ako i organizáciám pôsobiacim na poli sociálnej práce možnosť spolupráce. Radi sa zapojíme do všetkých iniciatív, ktoré pomôžu šíriť myšlienku tohto významného dňa medzi klientmi, odbornou i laickou verejnosťou. Uvítame najmä aktivity, ktoré prispievajú k zvyšovaniu povedomia o význame sociálnych pracovníkov a pracovníčok v spoločnosti a sú pripravené ľuďmi, ktorým na tejto profesii úprimne záleží.

V rámci spoluprácSDSPe vieme tieto aktivity propagovať na stránkach www.socialnapraca.sk, dokážeme sa organizačne či materiálne/finančne podieľať na ich realizácii. Môže ísť o rôzne prezentačné podujatia, dni otvorených dverí, jednoduché kampane či iné – netradičné – akcie.

Pokiaľ by ste mali nápad, kontaktujte nás prosím pomocou tohto formulára do 17. februára 2016. V piatok 19. februára zasadne predstavenstvo komory, ktoré sa bude všetkým návrhom venovať a rozhodne, do čoho a akým spôsobom sa zapojíme. Na všetky prípadné otázky Vám rada zodpovie Maťa Gymerská na čísle 0948 758 323 alebo tajomnik@socialnapraca.sk.

Tešíme sa na spoluprácu